İzmir Attack 3 Konseri ve Hızlı Adımlar

bakunin fanzin apartmanı

 

Ege Rock Derneğinin organize ettiği ‘İzmir Attack 3’ konseri 18 Mart 2017 tarihinde Bornova Noxx’ta gerçekleşti. 200 den fazla müzik severin katıldığı konserde, tek yerli Heavy Metal grubu Rampage, Yunanistan’dan Thrash Metal grupları Amken ve Suicidal Angels ve Norveç’ten Black Metal grubu Mork sahne aldı. Farklı illerden katılımın olduğu hatta İran’dan gelen müzik severlerinde olduğu keyifli bir organizasyon gerçekleşti.

İzmir Attack konseri seyirci-2 İzmir Attack konseri seyirci-1

Konser alanında <İzmir ‘Fuckin’ Distro>, Ege RockDer, Extreminal Distro, Dead Generation Rec. olarak stant açtılar. Her şey güllük gülistanlık değildi elbet; ses sistemindeki kimi sorunlar, Headliner grubu henüz sahnedeyken standların -anlaşılan sürenin aşılmasından ötürü- toplanması ve bir gün öncesinde başka bir konserin olması sonucu, hedeflenen seyirci sayısının biraz altında kalınması gibi sorunlarda yaşanmadı değil.

İzmir Attack fanzinler İzmir Attack konseri İzmir Attack konseri 4

Sonuç olarak güzel bir organizasyona imza atan İzmir Attack 23 Nisan da NECROWRETCH (Fransa) konseriyle hızını kesmeden yoluna devam ediyor. Düzenlenen organizasyonları “İzmir Attack” sayfasından takip edebilirsiniz.

İzmir Attack fanzinler-2

Yorum bırakın