Sarı renk: Ayrılık demek

 

Çocukluğumuzdan beri farklılıklar hep dikkatimizi çekmiştir. İlki ise renklerdir. Evrende bulunan binlerce renk var her bir renk hayalleri, dilekleri, aşkı ve binlerce duyguyu barındırıyor. Uzun zaman önce fanzin rafından birinde dikkatimi bir renk çekti. Sarı. O gün orada hatmedildi sayfalar, fütursuzca. Sonrakiler birbirini kovaladı. Rafların bu rengini arar oldum, olduk. Sosyal medyada selamlarını almak için takipçisiydik. Bir şeyler anlatmak istediler. Bunu ne kadar başardılar, ne kadar başaramadılar bilemeyiz. Bir anlatanımız da olmadı ama isteklerini görmek, takip etmek heyecan vericiydi.

fütursuz

Geçenlerde camda beklerken komşulardan ayakkabılarının vurduğunu duyduk.Bekledik ve bekledik. Ellerimizde yara bandı. Ama bizim elimize beklenmedik başka bir sayfa geçti. Biraz buruşuk rengi koyu, yazdıkları dolu dolu duygu.

fütursuz 2

 

Burak Akkaya altına imzasını atıp yolun bir yerlerinden beklenmedik bu mesajı iletti bize. Fütursuz fanzinin çıktığı yoldaki macerasının bittiğini haberdar etti. Belki bir gün oralardan geçersek selamlaşırız. Var ise sizinde selamınızı iletiriz.

Yakın zamanda

“Ne yastık var

ne eşek

tek başına fütursuzca

yakındır geliyoruz” dediler. Gittiler…

Bir gün mutlaka karşılaşacağız.

 

Yolun her yerinde dostlar var.

Fanzin Yürüyor.

Yorum bırakın