Larva Fanzin 1. Yıl Etkinliği

eray ancer

Tekirdağ’ın tek fanzini Larva Fanzin 1. yaşını Tekirdağ’ın ilk butik kahvecisi Cuerda’da kutladı.

Geçtiğimiz günlerde yayın hayatına bir senedir devam etmeye çalışan Larva 1. yıl etkinliği düzenledi. Etkinliğe Tekirdağ’daki Larva yazarları, okurları katıldı.

 larva birinci yıllarva fanzin

Larva’nın yaratıcısı olan Uğur Hakan Hacıoğlu gelenlere ve fanzinin çıkmasında emeği geçen herkese teşekkür ederek, sözlerine şöyle devam etti. “Liseden beri Larva adlı bir fanzin çıkarmak istiyordum. Bunu bu küçük ama güzel şehirde ve sizin gibi çok güzel insanlarla yaptığım için çok mutluyum. Samimiyetimizden bir şey kaybetmeden yolumuza devam edelim, daha da güzel işler, etkinlikler yapalım.” ifadelerini kullandı.

Larva Fanzin’in herkese açık olduğunu belirten Hacıoğlu “Mail adresimizi faal olarak kullanmaya çalışıyoruz. Ayrıca bize yollanan her bir çalışmayı da fikir ve sanata duyduğumuz büyük saygı sebebiyle saklıyoruz. Bize yollanan hiçbir çalışmanın silinip atılmıyor. Bize gönderdiğiniz eserler samimi ise yayınlanacaktır merak etmeyin bizim her sanata yazıya saygımız sonsuz yeter ki siz içten ve doğal olun.” dedi.

larva fanzin etkinlarva fanzin etk

Hacıoğlu “ Biz özgür düşünceye inanıyoruz. Özgür düşünce ile fanzinimizin her sayısın da sürekli gelişmeyi hedefliyoruz. Sizler bütün samimi ve özgür hislerinizle buradasınız. Birinci yılımızı tüm samimiyetimizle kutluyoruz, burada olan ve gelemeyen herkese teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Larva gecesi fikir alışverişleri, bol kahkaha ve kitap-fanzin takası ile sona erdi.

Yorum bırakın