Kanlı Teneke Yeni Sayısı Çıktı

 

Heavy Metal ‘in bir müzikten çok daha fazlası olduğunun en güzel kanıtlarından biri olarak gördüğüm ve çok severek takip ettiğim karanlık Mizantropik heyecanımız Kanlı Teneke, dördüncü sayıları olma özelliğini taşıyan yepyeni çalışmalarıyla yeniden bizlerle. İçinde birçok özel konunun yer aldığı derginin en önemli konuları arasında, ülkemizin Grindcore tarihinde önemli bir yere sahip olup zamansızca dağılmalarına çok üzüldüğümüz Sakatat grubunun çığlık çığlık sesi Semih ile yapılmış çok özel röportajı başı çeker. Onun dışında Horror Metal adını verdikleri sert ve karanlık müziğiyle çok sevdiğimiz Carach Angren, ülkemizde Black Metali’nin en sevdiğimiz gruplarından The Sarcophagus ve yine Black Metal’in en tekinsiz gruplarından Satanic Warmaster, Extremepronogore tarzında tanımladıkları müziğiyle Fransız grup Sublime Cadaveric Decomposition’la yaptıkları röportajlar sizi çok mutlu edecek.

Kanlı Teneke bu mükemmel röportajlar dışında karanlığa sizi elinizden tuttuğu gibi sürükleyerek götürmeye devam ediyor. İlk duraklarınızdan biri Cadılar Çekici oluyor ve devamında Zeynep Çolakoğlu imzalı Ecel, Kara Bir Yaşam Fraktalı isimli yazısında kayboluyorsunuz ve ardından yolculuğunuza Klasik Müzik ‘in karanlık notalarıyla buluşup bu müzik hakkında eşsiz bir yazı okuyorsunuz bu kadar mı diyeceksiniz? Elbette hayır!  Kanlı Teneke sakinlerinin diğer durakları arasında Kosmik Black Metal’in derinlemesine irdelendiği harika bir yazı, Yeraltından Notlar bölümü, Blut Aus Nord, Sırbistan’da gerçekleşen Exit Fest hakkında çok özel bilgilerin yerinden izlendiği macera dolu bir yazı ve sonunda Eşik ile bu karanlık yolculuğunuz sona erecek.

Mükemmel bir ekip tarafından hazırlanan, düzensiz olarak çıkan Mizantropik heyecan yine mükemmel bir sayıya imza atmış kısacası dostlar, Hala okumadıysanız hemen lütfen aşağıdaki  adreslerden bu heyecana ulaşın ve The Sarcophagus’un baş yapıtları olan son çalışmaları Beyond This World’s Illusion’u dinleyerek çıkın bu karanlık yolculuğa, e hadi ne duruyorsunuz!

kanlı teneke satış noktaları

Yorum bırakın